Nitonakrętki stalowe i aluminiowe już dostępne!

Przez wiele lat budowaliśmy na rynku pozycję dostawcy nierdzewnych nitonakrętek. W odpowiedzi na liczne zapytania ze strony naszych Klientów postanowiliśmy wprowadzić do oferty nitonakrętki stalowe oraz aluminiowe. Pozwala to nam zagwarantować Państwu najdogodniejsze rozwiązanie każdej sytuacji, gdzie potrzebne jest szybkie i trwałe łączenie materiałów. Nitonakrętki stalowe to aktualnie najpopularniejszy produkt w branży, jednak my stawiamy na jakość, co widać po zadowoleniu stałych klientów.

Nitonakrętki stalowe – do prac motoryzacyjnych, montażowych i dekoracyjnych.Umożliwiają wkręcenie wkręta lub śruby o gwincie medycznym tam, gdzie nie ma możliwości wykonania gwintu, na przykład na blachach.

Nitonakrętki stalowe z naszego sklepu z pewnością spełnią Państwa oczekiwania w stu procentach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz śledzeniu rynku, doskonale zdajemy sobie sprawę, jakie są Wasze oczekiwania i potrafimy im sprostać.

Nitonakrętki stalowe – do prac motoryzacyjnych, montażowych i dekoracyjnych

Nitonakrętki stalowe to aktualnie najpopularniejszy produkt w branży, jednak my stawiamy na jakość, co widać po zadowoleniu stałych klientów. Nitonakrętki stalowe przeznaczone są do pracy z nitownicami do nitonakrętek. Umożliwiają wkręcenie wkręta lub śruby o gwincie medycznym tam, gdzie nie ma możliwości wykonania gwintu, na przykład na blachach.

0