Nitonakrętki aluminiowe i ze stali już dostępne!

Przez wiele lat budowaliśmy na rynku pozycję dostawcy nierdzewnych nitonakrętek. W odpowiedzi na liczne zapytania ze strony naszych klientów postanowiliśmy wprowadzić do oferty nitonakrętki wykonane z wytrzymałej stali oraz z lekkiego aluminium. Pozwala to zagwarantować Państwu najdogodniejsze rozwiązanie każdej sytuacji, gdzie potrzebne jest szybkie i trwałe łączenie materiałów. Nitonakrętki stworzone ze stali to aktualnie najpopularniejszy produkt w branży, ponieważ sprawdzają się one w wielu łączeniach.

Nitonakrętki można wykorzystać do prac motoryzacyjnych, montażowych i dekoracyjnych. Umożliwiają wkręcenie wkręta lub śruby o gwincie metrycznym tam, gdzie nie ma możliwości wykonania gwintu, np. w blachach.

Nitonakrętki z naszego sklepu z pewnością spełnią Państwa oczekiwania i sprawdzą się w wielu pracach konstrukcyjnych, renowacyjnych czy konstrukcyjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz ciągłemu śledzeniu rynku doskonale zdajemy sobie sprawę, jakie są oczekiwania klientów i potrafimy im sprostać. Proponowane przez nas elementy łączeniowe przeznaczone są do pracy z nitownicami do nitonakrętek, które również można znaleźć w naszej ofercie – zapraszamy do zapoznania się z nią i kontaktu z nami! W razie jakichkolwiek pytań udzielimy Państwu odpowiedzi.

0